Výhody pro firmy

HIDE

Kontaktovat

Množstevní slevy

Výhoda slev při odběru více kusů spočívá v tom, že firma může získat licenční klíče za výhodnější cenu než při jednotlivých nákupech. Tím se snižují celkové náklady na pořízení softwaru a umožňuje se firmě investovat úspory do dalšího rozvoje či jiných klíčových oblastí podnikání.

Konzultace

Konzultace a výběr správného softwaru představují klíčové kroky pro úspěšné fungování každé firmy. Správně zvolený software může výrazně zvýšit efektivitu a produktivitu pracovníků, usnadnit procesy a poskytnout konkurenční výhodu na trhu.

Platba na fakturu

Platba na fakturu umožňuje firmám lepší správu jejich cash flow. Firma obdrží zboží nebo služby a má možnost je prověřit před provedením platby. To umožňuje posoudit kvalitu a splnění požadavků před finančním závazkem. Platba na fakturu také poskytuje firmám flexibilitu.

Podpora

Podpora, která je dostupná 9 hodin denně, představuje pro firmu velkou výhodu. To znamená, že v případě problémů nebo dotazů může firma získat rychlé a efektivní řešení. Tato dostupnost podpory zajišťuje plynulý chod operací a minimalizuje výpadky. Firma může mít jistotu, že se na ni může spolehnout a získá pomoc v případě potřeby.

Microsoft Partner

Jako partneři můžeme poskytnout našim klientům špičkové produkty a služby od Microsoftu, které jsou navrženy s důrazem na bezpečnost, výkonnost a škálovatelnost. Naši klienti mohou využívat moderních aplikací, cloudových řešení a dalších technologií, které pomáhají zefektivnit jejich provoz a zvyšovat produktivitu.Jako partneři máme přístup k technické podpoře.

Dodání

Jsme s radostí oznamujeme, že jsme schopni dodat náš software velmi rychle a efektivně. Při platbě kartou je možné software získat dokonce do 60 minut od provedení platby. V případě bankovního převodu garantujeme doručení software na další pracovní den. Tato rychlost dodání nám umožňuje reagovat okamžitě na potřeby našich zákazníků.