Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti
    MS Office 2021 pro studenty a domácnosti za zaváděcí cenu
  • Sleva!
  • -1 500,00 Kč

Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti

Nejnovější verze balíku kancelářského softwaru v českém jazyce. Součástí MS Office 2021 jsou aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Doživotní elektronická licence pro instalaci na 1 počítač s operačním systémem MS Windows 10 nebo MS Windows 11. Verze pro studenty a domácnosti je vhodná pouze pro nekomerční využití.

Odkaz pro stažení vám zašleme ihned po zaplacení produktu (do 10 minut při platbě kartou).

 


 

Microsoft Office 2021 v doživotní verzi

MS Office 2021 je skvělou alternativou pro každého, kdo nechce každoročně platit za předplatné cloudového balíku Microsoft Office 365. Stačí zaplatit jednou a Office 2021 můžete využívat, jak dlouho budete chtít. Výrobce softwaru zaručuje několikaletou podporu aktualizací a vylepšení. Office 2021 je plně kompatibilní s operačními systémy Windows 10 a novými Windows 11 nebo MacOS. V jednotlivých aplikacích otevřete i soubory vytvořené ve starších verzích Microsoft Office. 

Pozor, verze pro domácnosti a studenty (Home & Students) je určena pouze pro nekomerční využití. Pro firmu zakupte licence Microsoft Office 2021 Home & Business.

Prověřené aplikace v novém provedení

Obsah balíčku Office 2021 Home&Student

Ve verzi Office pro domácnosti a studenty najdete základní trojici aplikací pro jednoduché psaní textů, tvoření tabulek, prezentací či poznámek (Word, Excel a PowerPoint), které doplňuje poznámkový software OneNote. Ty jsou nově vybaveny funkcemi, které byly dříve dostupné pouze u cloudové verze Office 365.

Nově přibyla možnost sdílení dokumentů přes úložiště a jejich současné úpravy a komentování více uživateli. Využívat můžete kreativní obsah z kolekce Office Premium Creative Content Collection. K dispozici jsou stovky také šablon pro dokumenty, prezentace a tabulky.

Precizní texty za pomocí MS Word 2021

Potřebujete poslat dopis nebo rovnou řešíte hromadnou korespondenci? Udělat bakalářskou práci? Napsat seminárku nebo jen referát? Microsoft Word 2021 Vám s tím pomůže. Velice jednoduché a intuitivní prostředí zajistí, že si během několika chvil zpracujete vše potřebné.

Co můžete očekávat od nového Microsoft Word 2021

 

nová vizuální podoba

pohodlné hledání s pomocí Microsoft Search

aktualizovaná karta Kreslení

 

Microsoft Excel 2021 pro rychlé a jednoduché vytváření tabulek

Za pomocí aplikace Microsoft Excel 2021 je tvorba tabulek hračka.  Potřebujete si spočítat domácí finance? Doplnit Vaši prezentaci o působivé grafy všech možných podob? Zpracovat složitější kontingenční tabulky? S tím vším Vám pomůže nejnovější verze tabulkového procesoru Excel.

Tvořte působivé prezentace v aplikaci PowerPoint 2021

Ať už chcete ukázat na rodinné sešlosti fotky z dovolené nebo udělat prezentaci fotek z rekonstrukce domu, oslnit připravenou prezentací ve škole nebo ohromit svého zaměstnavatele precizně zpracovaným úkolem bude PowerPoint 2021 Vašim pomocníkem.

Na poznámky je tu Microsoft OneNote 2021

Průměrný člověk má v průběhu dne více než 6000 myšlenek. A tak je nezbytné si čas od času ty důležité zaznamenat. Ideálně na jedno místo, aby byly později snadno dohledatelné. K tomu perfektně poslouží právě Microsoft OneNote 2021. Nenechte si už uniknout žádnou důležitou myšlenku a vše si zapisujte do poznámkového bloku.

Proč si vybrat právě MS Office 2021 pro studenty

️ KLADY

 ZÁPORY

  zaváděcí cena nejnižší na trhu  verze pro studenty neobsahuje MS Outlook
➕  nová a trvalá licence
  pomoc s instalací a aktivací ZDARMA
  bleskové doručení do 10 minut
  technická podpora 08:00 - 17:00 (Po-Pá)

Informace o platbě

Lze platit kartou (bezpečně) nebo bankovním převodem.

Informace o doručení

Při platbě kartou dostanete licenční klíč do e-mailové schránky během 10 minut! Pokud by se náhodou stalo, že Vám klíč nebyl doručen, stačí nám napsat na chat nebo zavolat, ihned prověříme stav.

 

Společně s licenčním klíčem obdržíte na zadaný e-mail:

 PDF přílohu s odkazy ke stažení

 Fakturu – Potvrzení o nákupu

 

Ke stažení

Přejděte na stránku setup.office.com a postupujte podle pokynu na obrazovce.

Technická podpora

Pokud si nevíte s aktivací produktu rady, napište nám na eshop@vasantivir.cz nebo zavolejte +420 703 966 128 (v pracovní dny mezi 08:00 a 17:00). Jsme tady pro Vás!

79G-05380

Parametry

Operační systém:
Windows 10/11
Platnost:
Doživotní
Jazyk
Český
Minimální systémové nároky:
CPU: 2,0Ghz+
Místo na disku: 5GB
RAM: 2GB
Typ distribuce
elektronická
Původ licence
nová

16 dalších produktů ve stejné kategorii: