Office 2021 pro domácnosti a podnikatele
    Office 2021 pro domácnosti a podnikatelé - přenositelná licence
  • -1 000,00 Kč

Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele

Nejnovější verze kancelářského balíku plně v češtině. Součástí jsou nejpoužívanější aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Obsahuje nové funkce – automatické ukládání dokumentů do úložiště (OneDrive nebo SharePoint), nahrávání prezentací i s hlasem přednášejícího nebo kompatibilita s protokolem OpenDocument (ODF) 1.3. U nás obdržíte novou elektronickou licenci pro instalaci na 1 PC s operačním systémem MS Windows 10 i MS Windows 11. Software je možné použít pro komerční využití. Licenční klíč odesíláme obratem ihned po zaplacení produktu (ve většině případů jej obdržíte do 10 minut při platbě kartou).

Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele

Microsoft Office 2021 na pořád – neplaťte předplatné

Office 2021 ve verzi pro podnikatelé a domácnosti je perfektním řešením v případě, že nechcete každoročně platit za předplatné cloudového balíku Microsoft Office 365 a ušetřit tak nemalé finanční prostředky pro rozvoj firmy či podnikání. Jedna platba a kancelářský software můžete využívat, po neomezeně dlouhou dobu. Microsoft rovněž zaručuje pětiletou podporu aktualizací a vylepšení.

Nejnovější Office 2021 je plně kompatibilní s operačními systémy Windows 10 a novými Windows 11. Pokud potřebujete otevřít soubory ze starších verzí jako Microsoft Office 2019, 2016 nebo starších, s novou verzí to bude hračka.

Verze pro domácnosti a podnikatele je určena primárně pro komerční využití. Pokud nepotřebujete programy Excel, Word, PowerPoint či OneNote využívat komerčně, případně nevyužijete ani MS Outlook, pak doporučujeme pořídit si levnější balík aplikací Microsoft Office 2021 Home & Students.

Důležité aplikace v novém kabátě

Microsoft Office 2021 pro podnikatelé a domácnosti obsahuje všechny potřebné aplikace pro psaní dokumentů, tvorbu tabulek i grafů, tvoření prezentaci i snadné posílání e-mailů. Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook jsou nově vybaveny funkcemi, které byly dříve dostupné pouze u cloudové verze Office 365.

Sdílejte soubory a dokumenty dle libosti, využívejte úložiště a jejich současné úpravy a komentování více uživateli. Rovněž můžete využít kreativní obsah z kolekce Office Premium Creative Content Collection. Stovky šablon pro dokumenty, prezentace a tabulky.

Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele obsahuje


Precizní texty za pomocí MS Word 2021

Psaní dopisů či hromadné korespondence velice jednoduše. Potřebujete připravit podklady, vytvářet cenové nabídky, sepsat marketingový nebo jiný plán? Pak Vám Microsoft Word 2021 bude tím nejlepším pomocníkem. Rychle a jednoduše vytvoříte textové dokumenty doplněné o tabulky, obrázky a jiné často využívané funkce. Dotáhněte své projekty k dokonalosti.

Nový Microsoft Word 2021 nejen pro podnikatele

 ještě přehlednější design

 snadné hledání za pomocí Microsoft Search

 sdílejte obsah s kolegy

 

Excel 2021 tabulky efektivně


Jedna z nejpoužívanějších aplikací Microsoft Excel 2021 Vám pomůže při tvorbě plánů, přehledů, tvorbě rozpočtů a mnoho dalšího. Nejnovější verze tabulkového procesoru Excel jako součást kancelářského balíčku MS Office 2021 pro podnikatele.


Microsoft OneNote 2021

Zaznamenejte si veškeré nápady, myšlenky nebo postřehy během několika vteřin a napříč zařízeními. Nenechte si už uniknout ani jednu jednu skvělou myšlenku či nápad. Aplikaci OneNote na poznámky budete mít vždy po ruce.

️ KLADY
--------------

  pro firmy za nejnižší cenu na trhu

nová a trvalá licence – žádné předplatné

  instalací i aktivací provedeme ZDARMA

  rychlé doručení - do 10 minut 

 technická podpora od 08:00 do 17:00 (Po-Pá)

 

 ZÁPORY
----------------

  nevíme o nich

Informace o platbě

Můžete platit bezpečně kartou (rychlejší dodání licenčního klíče), ale také bankovním převodem (podstatně pomalejší).

Informace o doručení

Při platbě kartou dostanete licenční klíč do e-mailové schránky během 10 minut! Pokud by se náhodou stalo, že Vám klíč nebyl doručen, stačí nám napsat na chat nebo zavolat, ihned prověříme stav.

Společně s licenčním klíčem obdržíte na zadaný e-mail:

 PDF přílohu s odkazy ke stažení

 Fakturu – Potvrzení o nákupu

 

Ke stažení

Přejděte na stránku setup.office.com a postupujte podle pokynu na obrazovce.

Technická podpora

Pokud si nevíte s aktivací produktu rady, napište nám na eshop@vasantivir.cz nebo zavolejte +420 703 966 128 (v pracovní dny mezi 08:00 a 17:00).

T5D-03504

Parametry

Operační systém:
Windows 10/11 nebo MacOS
Platnost:
Doživotní
Jazyk
Český
Aktivace:
Online
Typ distribuce
elektronická
Původ licence
nová

16 dalších produktů ve stejné kategorii: