Nové Windows 11 Pro Vám umožní pracovat rychleji a příjemněji než kdy předtím. Můžete pracovat hned s několika otevřenými okny a pohodlně mezi nimi přepínat. Používáte při práci více monitorů? Máte rádi dotykové ovládání? Zvykly jste si na multitasking? Používáte k práci různá zařízení jako mobil, tablet nebo notebook? Pak je nový operační systém od Microsoftu s číslem 11, právě pro Vás.

Microsoft Windows 11 nový a moderní

Moderní design, vzdušnost, lehkost. Ano i tak by se dal popsat zcela nový operační systém Microsoft Windows 11 Pro. Přináší naprosto přepracované uživatelské prostředí.

 

 

Důraz je kladem především na lepší funkce, přehlednější vzhled a celkový pocit z užívání operačního systému. Pojďme se podívat co nového 11tky přinesou.

 

Úplně nová je nabídka Start, nově ji naleznete uprostřed hlavní lišty a s ní také ostatní zástupce aplikací. Tento zásadní designový zásah umožní ještě jednodušší dotykové ovládání. Také dlaždice z předchozích Windows 10 a 8 jsou ty tam a nahradí je ikony.

 

 

Bezpečnější

 

Díky šifrování zařízení se na vaše zařízení nedostane nikdo jiný než osoby k tomu oprávněné.

 

Rodičovský zámek

 

Hlídejte kolik času a na jaký obsah se dívají vaše děti.

 

Hraní her

 

Ještě lepší zážitky při hraní i těch nejnáročnějších her se špičkovou grafikou.

 

Microsoft Edge

 

Rychlý a zcela bezpečný prohlížeč od Microsoftu.

 

Skvělé možnosti ovládání

 

Ovládejte Windows dotykem, perem či hlasem stačí si jen vybrat jaké ovládání vyhovuje právě Vám.

 

Oproti Windows 10 navíc získáte:

 

Největší novinkou u Windows 11 jsou aplikace z Androidu přímo v Microsoft Store.

 

Automatické HDR  (High Dynamic Range) - vysoce dynamický rozsah, Váš zážitek z hraní her či jiných vizuálních efektů bude mnohem realističtější.

 

Microsoft Teams

 

Nově jsou integrovány přímo ve Windows a umožní Vám videohovory s rodinou, přáteli, obchodními partnery. Také nabízí možnost chatu a plánování.

 

Plynulé přepínání ploch

 

Přepínejte si pracovní plochy dle libosti a Vaši aktuální potřeby

 

Widgety

 

Mějte důležité aplikace na dosah ruky díky Widgetům.

 

Ještě rychlejší aktualizace

 

Díky zmenšení velikosti stahování pro aktualizace ve Windows 11, bude aktualizace mnohem rychlejší.

 

Windows 11 Pro je vhodný zejména pro domácnosti a hráče a naproti tomu nový operační systém Windows 11 Pro určitě ocení hlavně firemní zákazníci, převážně díky lepším možnostem zabezpečení a správy více zařízení. Pro lepší porovnání Home a Pro poslouží následující tabulka:

 

Nevíte si rady ani po přečtení popisu? Chcete poradit s výběrem nového Windows? Pomoci s instalací operačního systému? Velice rádi Vám pomůžeme na chatu, telefonicky nebo na emailu. Jsme tady pro Vás každý pracovní den od 8:00 do 17:00, neváhejte a obraťte se na nás.

 

FQC-10525

Parametry

Platnost:
Doživotní
Jazyk
Český
Aktivace:
Online
Typ distribuce
elektronická
Původ licence
nová

6 dalších produktů ve stejné kategorii: