• Sleva!
  • -4 000,00 Kč

Ještě dnes Microsoft Office 2021 Professional Plus + antivirový program ZDARMA + ✔️ NOVINKA: KUPTE TEĎ A PLAŤTE PAK! ✔️

Nově si můžete tento software zakoupit hned a zaplatit jej až za 30 dní. 

office 2021 professional PLUS

Nová verze kancelářského balíku plně v češtině, ale samozřejmostí jsou i ostatní jazyky jako slovenština, polština, angličtina a mnoho dalších, jedná se o takzvanou multilanguage licenci. V tomto balíčku naleznete nejpoužívanější kancelářské aplikace Excel, Word, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access nebo Publisher. Software rovněž obsahuje funkce – automatické ukládání dokumentů na OneDrive nebo SharePoint.

Nyní získáte Office 2021 Professional Plus za akční cenu 2999 Kč + antivirový program ZDARMA

 

Office 2021 Professional Plus na pořád

Office 2021 ve verzi Professional Plus je perfektním řešením, pokud máte firmu a nechcete každý rok platit za předplatné cloudového balíku Office 365 od Microsoftu. Ušetřit tak můžete finanční prostředky v řádech desítek či stovek tisíc. Stačí jedna platba a kancelářský software můžete využívat, po neomezeně dlouhou dobu.

Nejnovější MS Office 2021 je plně kompatibilní s operačními systémy Windows 10 a novými Windows 11. Verze Office Professional Plus 2021 je určena primárně pro komerční využití.

Důležité aplikace v jednom

Kancelářský balík MS Office 2021 obsahuje všechny potřebné aplikace pro psaní dokumentů, tvorbu tabulek i grafů, tvoření prezentaci i snadné posílání e-mailů. Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook jsou nově vybaveny funkcemi, které byly dříve dostupné pouze u cloudové verze Office 365.

Také zde naleznete aplikace Access a Publisher.  

 

Microsoft Word 2021Pište profesionální texty za pomocí aplikace Word 2021Microsoft Word 2021

Psaní dopisů či hromadné korespondence je velmi jednoduché s MS Word 2021. Potřebujete připravit podklady, vytvářet cenové nabídky, sepsat marketingový nebo jiný plán? Pak Vám Microsoft Word 2021 bude tím nejlepším pomocníkem. Rychle a jednoduše vytvoříte textové dokumenty doplněné o tabulky, obrázky a jiné často využívané funkce. Dotáhněte své projekty k dokonalosti.


Nový Microsoft Word 2021 nejen pro firmy

 ještě přehlednější design

 snadné hledání za pomocí Microsoft Search

 sdílejte obsah s kolegy 

 

Microsoft Excel 2021 profesionální tabulky
Microsoft Excel 2021

Bezpochyby jedna z nejpoužívanějších aplikací je Microsoft Excel.  Jednoznačně Vám pomůže při tvorbě plánů, přehledů, tvorbě rozpočtů a mnoho dalšího. Nejnovější verze tabulkového procesoru Excel jako součást kancelářského balíčku MS Office 2021 Professional Plus. Přehledné tabulky, grafy nebo kontingenční tabulky vytvoříte jednoduše a intuitivně. 

  působivé grafy

  přehledné tabulky

  vše jednoduché a intuitivníÚchvatné prezentace v aplikaci PowerPoint

Microsoft PowerPoint 2021MS PowerPoint 2021 stejně jako jeho předchozí verze umožňuje tvorbu a úpravu prezentací. Potřebujete odprezentovat Váš podnikatelský záměr, výsledky Vaší práce nebo návrh marketingové kampaně? PowerPoint Vám to umožní, a to za pomocí nejnovějších funkcí a vylepšení. Získáte jej společně s dalšími sedmi aplikacemi v rámci balíčku Microsoft Office 2021 Professional Plus.

 

✔ jednoduchost
✔ precizní prezentace
 intuitivní ovládáníMicrosoft OneNote 2021

Microsoft OneNote 2021Zaznamenejte si veškeré nápady, myšlenky nebo postřehy během několika vteřin a napříč zařízeními. Nenechte si už uniknout ani jednu skvělou myšlenku či nápad. Aplikaci OneNote na poznámky budete mít vždy po ruce.

Publikujte snáze s Microsoft Publisher

Microsoft Publisher 2021Vytvářejte a sdílejte tištěné nebo online materiály na profesionální úrovni. Potřebujete vytvořit jednoduché štítky? Časopis? Propagační leták nebo jiné marketingové materiály? Za pomocí Microsoft Publisher 2021 to bude hračka.  


Zkroťte data za pomocí Microsoft Access

Microsoft Access 2021Access je skvělý nástroj na tvorbu podnikových aplikací. Vytvářet můžete začít jak ze šablon, tak s čistým listem. Access disponuje rozsáhlou škálou jednoduchých, ale zároveň profi nástrojů pro navrhování aplikací. Pokud potřebujete ukládat data na SQL Server nebo Microsoft Azure SQL s Access to nebude žádný problém. Automatizujte procesy i ve Vaši společnosti. 

 

Proč si pořídit do firmy nový Microsoft Office 2021 Professional Plus
️ KLADY

---------------

  zaváděcí cena pro firmy

trvalá licence – žádné předplatné

 instalací pro vás zajistíme ZDARMA

 doručení - do 10 minut od zaplacení

poradíme Vám (Po-Pá) od 08:00 do 17:00 

 

 ZÁPORY

-----------------

    nevíme o nich, žádné


Informace o platbě

Za Office 2021 Professional můžete zaplatit bezpečně kartou (rychlejší dodání licenčního klíče), ale také bankovním převodem (podstatně pomalejší). Při platbě kartou dostanete licenční klíč k MS Office 2021 do e-mailové schránky během 10 minut! Pokud by se náhodou stalo, že Vám klíč nebyl doručen, stačí nám napsat na chat nebo zavolat, ihned prověříme stav.


Informace o doručení

Při platbě kartou dostanete licenční klíč k Microsoft Office 2021 Professional Plus do e-mailové schránky během 10 minut! Pokud by se náhodou stalo, že Vám klíč nebyl doručen, stačí nám napsat na chat nebo zavolat, ihned prověříme stav.


Společně s licenčním klíčem obdržíte na zadaný e-mail:

 PDF přílohu s odkazy ke stažení

 Fakturu – Potvrzení o nákupu

 

Ke stažení

Přejděte na stránku setup.office.com a postupujte podle pokynu na obrazovce.

Technická podpora

Pokud si nevíte s instalací nebo aktivací produktu Microsoft Office 2021 Professional Plus rady, napište nám na eshop@vasantivir.cz nebo zavolejte +420 703 966 128 (v pracovní dny mezi 08:00 a 17:00). Jsme tady pro Vás každý pracovní den.

office2021proplus

Parametry

Operační systém:
Windows 10
Platnost:
Doživotní
Jazyk
Český
Aktivace:
Online
Typ distribuce
elektronická
Původ licence
nová

16 dalších produktů ve stejné kategorii: